I mori jeten gruas shqiptari iken ne arrati dhe ja cfare shkruan ne rrjetet sociale

0
6562

Pas ngjarjes se djeshme qe ndodhi ne itali ku burri i mori jeten gruas se tij ai ka ikur ne drejtim te pa ditur.

Mediat italiane raportojnë se ngjarja ndodhi në një apartament në katin e pestë të pallatit në numrin 24 në Viale Trieste. Aty u gjet trupi i Alexandra Elena Mocanu, 35 vjeçe, banakiere në një qendër tregtare.

Shqiptari mundi të largohej me makinën e Aleksandrës, duke marrë me vete edhe telefonin e saj. Besohet se ai ndodhet në jug, drejt Veronës, ku ka të afërm. Dhe pikërisht këtyre anëtarëve të familjes.

Por me e cuditshja eshte se burri eshte futur ne rrjetet sociale dhe ka kerkuar fajle per ate qe ka bere.