Humb jeten ne moshen 18 vjecare ylli i Tik Tokut

0
733

Një yll i njohur i TikTok Harrison Gilks po luftonte me një formë të rrallë kanceri dhe ka ndërruar jetë tragjikisht në moshën 18-vjeçare.

Ai ishte nje udhetar qe udhetonte ne vende te ndryshme te botes dhe filmonte dhe dokumentonte ato ne Tik Tok. Shoket e tij shprehen se ai ishte nje yll i Tik Tokut dhe te gjithe e donin shume.

Harrison u diagnostikua për herë të parë me kancer në nëntor 2020, pasi mjekët gjetën një tumor të madh në prostatën e tij dhe njolla në mushkëri.

@harrisongilks1

August update

♬ original sound – Harrison

Disa nga videot e tij të fundit e treguan atë duke marrë pjesë në një festival muzikor, duke bërë xhiro me helikopter, duke takuar yjet e tij të preferuar të sportit dhe duke nisur udhëtime në vende anembanë botës si qyteti i Nju Jorkut, Meksika dhe Malet Rocky.