Humb jeten ne moshe te re aktorja 36 vjecare. E njohur ne serialet e Netflix

0
67

Busisiëe “Busi” Lurayi, ylli i serialit komedi të Netflix “Hoë to Ruin Christmas”, ka humbur jeten ne moshen 36-vjeçare në shtëpinë e saj.

Familja e Lurayi konfirmoi se ajo ndërroi jetë “papritmas” në një deklaratë në llogarinë zyrtare në Instagram të agjencisë menaxhuese së saj.

“Me pikëllim të thellë ju njoftojmë për ndarjen nga jeta të të dashurës sonë Busisiëe Lurayi”, thuhet në postim.

Busisiëe ndërroi jetë papritmas dhe humbi jeten në rezidencën e saj të dielën, 10 korrik 2022 nga personeli mjekësor, sipas burimeve policore.

Shkaku zyrtar i vdekjes është ende i panjohur, ndërsa presim rezultatet , shtoi familja. “Ne kërkojmë me përulësi që të na lejoni si familje të pajtohemi me këtë lajm qe nuk e prisnim.