Humb jetën ne itali 43-vjecari shqiptar pasi përplaset me pemën. Foto

0
59

Nje lajm i keq vjen nga Italia ku mesohet se nje 43 vjecar ka humbur jeten ne nje aksident pasi u përplas me një pemë.

Emigranti shqiptar quhej Dritan Mera ai ka humbur kontrollin e makinës së tij, një Peugeot 308, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë.

Edhe pse eshte derguar me urgjence ne spital ai nuk ka arritur ti mbijetoj plageve te marra nga perplasja e forte me pemen.

Perplasja ka qene shume e forte sa dhe makina eshte shkaterruar plotesisht.