Humb jeten ne aksident ne moshen 21 vjecare ylli i Tik Tokut. Foto

0
26297

Ylli i TikTok, Ali Dulin, vdiq në një aksident me makinë në Florida, në Shtetet e Bashkuara të hënën.

Ajo kishte grumbulluar afër një milion ndjekës në platformën e njohur të ndarjes së videove. 21-vjeçarja ishte gjithashtu një influencer në Instagram.


Sipas The Independent, Ali u bë edhe më shumë e famshme, pasi ndau videot e kërcimit në platformat e mediave sociale.

Një numër i përdoruesve të mediave sociale dhe ndjekësve të Aliut bën homazhe ndaj saj.

Ndërkohë, policia ka nisur një hetim dhe pritet të njoftojë së shpejti se shkakun e aksidentit.