Humb jeten mengjesin e sotem vogëlushi Trisi

0
2663

Nje lajm i keq vjen nga Kosova ku mesohet se mengjesin e sotem ka humbur jeten vogëlushi Tris Shaqiri.

Trisi jeton ne Gjilan dhe nuk dihen shkaqet pse humbi jeten.

Por ja njoftimi i plote nga familjaret e tij

Njoftim i plotë nga familja:

Me dhembje dhe pikëllim të thellë njoftojmë familjarët, miqtë dhe të gjithë dashamirët e familjes sone se sot me datën 06.03.2023, më i dashuri ynë Trisi, ka ndërruar jetë.

Varrimi bëhet me datën 07.03.2023.

Qofshë i Xhehnetit o biri jonë 🤲❤️🤲, do të kujtojmë me buzëqeshje gjithmonë, sepse i buzëqeshur ke qenë gjithmonë.