Gruaja 31 vjecare mbetet shtatzen nga 13 vjecari

0
898

BOTE E CUDITSHME-Një grua 31-vjeçare amerikane, e cila pranoi se kishte bërë mardhenie me një djalë 13-vjeçar dhe kishte mbetur shtatzënë nga ai por i është shmangur dënimit me burg.

Andrea po përballej me akuza për mardhenie me 13 vjecarin.

Nena e 13 vjecarit ka thene se:“Tani ai duhet të bëhet baba. Ai është një viktimë dhe do t’i duhet të jetojë me këtë për pjesën tjetër të jetës së tij. Tani ndihem shume se nuk munda ta ndaloj kete gje.

31 vjecarja eshte perballur me akuzen per 10 vite burg por akoma nuk eshte marr nje vendim per te.

Ndersa familja e 13 vjecarit kerkon autoresin e femijes kur te lind.