Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSGruaja 21 vjecare largohet nga shpia. Burri shkon ne polici per ta...

Gruaja 21 vjecare largohet nga shpia. Burri shkon ne polici per ta gjetur

VLORE-Gruaja 21 vjecare eshte larguar nga banesa e saj dhe nuk dihet se ku ka shkuar.

Bashkeshorti i saj ka shkuar ne polici qe ta denoncoje dhe ta kerkoje.

Familjaret jane ne kerkim te 21 vjecares dhe nuk kane asnje kontakte me te.

Pas denoncimit ne polici eshte ngritur nje grup pune per te gjetur 21 vjecaren.

Deri tani nuk ka asnje lajm per te.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe