Gjinekologia tregon se sa herë duhet të kryeni marrdhënie në javë

0
50099

Gjinekologia tregon benefitet pse gruaja duhet te kryej mardhenie seksuale me bashkeshortin.

Ajo ka thene se femrat qe kryejn marrëdhenie ka me pak dhimbje koke, kane nje gjume me te qete, ato jane me te buzeqeshura dhe me te lumtura. Cdo gje pas raportit intim eshte e kendshme per te dyja palet.

Gjinekologia ka thene se nje cift duhet te kete nje marrëdhenie tre deri kater here ne jave dhe kjo eshte nje marrëdhenie normale.

Nje cift qe ka kete mardhenie, jeta e tyre do te jete me e qete dhe me e lumtur.

Per me shume shikoni videon

@lajmiifunditshqip 🤔🤔🤔 #lajmifundit #foryou #shtypplusdhe❤️ #perty #albania #news #bigbrother #luizejlli #kiaratito #meluizin #viraltiktok #tiktokalbania #viral #shqip #viralvideo #meme #al #it #usa #TikTokPromote ♬ original sound – Lajmi i Fundit Shqip 🌍