Gjergj Luca feston ditelindjen nuk do ta besoni se sa vjec eshte. Qenka shume i ri

0
1902

Biznesmeni Gjergj Luca feston sot ditëlindjen e 48-të. Ai ndodhet në Beograd ku nesër do të mbahet një takim i “Ballkanit të Hapur” dhe veç liderëve të vendeve pjesëmarrëse, të pranishëm do jenë dhe biznesmenët me produktet e tyre.

“Me thonë të drejtën 48 pranverat më kapën këtë radhë në Beograd dhe më kanë ardhur një tufë me urime prej Shqipërisë. Unë do ju postoj një urim që është më i bukuri, më shpirtnori se është në vend të hudhrës. Ja kam zili vetit sa i mirë jam. Përshëndetje”, shprehet Gjergj Luca.