Gazetari e pyet per jeten private.Luizi nxehet keq me gazetarin

0
301

Tani te gjithe duan te dine se cfare po ndodh me Luizin dhe jeten e tij private. Ai eshte intervistuar nga gazetari dhe eshte irrituar me te.

Ai e ka pyetur se a ka shkuar tek shtepia e Kiaren naten qe doli nga shtepia e Big Brother?

Por Luizi u shpreh se:”Këto janë detaje që nuk na i lejon Vëllai i madh me i tregu. Ça po të duhet ty ku fjeta unë?”, i tha Luizi gazetarit ndërsa ky i fundit iu përgjigj se publiku është kurioz.

“Jashtë nuk kam fjetur. Rrini të qetë”,