Futbollisti i te rinjve i jep fund jetës në moshën 20 vjecare

0
637

Samuel Rebollo lojtari 20-vjeçari që bënte pjesë në kategoritë e futbollit Argjentinas eshte vetvrare.

Sipas klubit ne nuk kishim vënë re ndonjë sjellje të çuditshme tek ai.

Ndersa babai i tij eshte shprehur:“Ti ke lënë një dhimbje që nuk do të shërohet kurrë”.

Drejtuesit, trajnerët, shokët e skuadrës dhe miqtë i thonë lamtumirën duke kujtuar një person të shkëlqyer, i cili ishte gjithmonë i përkushtuar ndaj klubit dhe duke i dërguar ngushëllimet e tyre të gjithë familjes dhe të dashurve të tij”, shkruan klubi në rrjetet e tyre.