Flet për herë të parë nëna e 43-vjeçarit që vrau kunatën në Shkozë

0
1288

Pas ngjarjes se rende qe ndodhi diten e sotme ne Shkoze ku kunati vrau kunaten nena e Roland Sinanit ka treguar deshmin e saj ne Polici.

Ajo tha se:“Unë e kam parë djalin me armë në dorë, i thashë ik të flesh. Kur dëgjova krismat shkova direkt te dhoma e nuses dhe gjeta vajzën e vogël duke qarë”.

Nena e autorin eshte e semure dhe ecen me veshtiresi pasi ka vendosur hekra te kembet ndersa vete autori ka pasur probleme mendore.

Ndersa babai ka fshehur armen ne momentin pasi i biri vrau veten.Policia eshte ende duke hetuar.