Fifi poston foto me barkun e rrumbullakosur. Shikoni sa e buku qe eshte. Foto

0
718

Këngëtarja e njohur, Fifi ka zbuluar surprizën më të re të saj, ndërsa ka konfirmuar publikisht se është shtatzënë.

Fifi, emri i vërtetë i të cilës është Filloreta Raçi lajmin e ka dhënë në skenën e Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar.

Ndersa ajo ka postuar ne rrjetet sociale nje foto te bukur me doren te barku. Dhe eshte me e bukur se kurre.Ne i urojme shendet dhe cdo gje te shkoje sa me mire per te.