Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSFemija pi 8 pije energjike dhe perfundon ne spital. Pediatria ngre alarmin

Femija pi 8 pije energjike dhe perfundon ne spital. Pediatria ngre alarmin

Pediatria ka treguar se ne spital ka ardhur femija pasi kishte konsumuar tete pije energjike brenda dites.

Pediatria keshillon te gjithe prindert qe te bejn kujdes me femijet e tyre dhe te mos lejojne femijet te pine pije energjike pasi kjo mund ti shkaktoje dhe humbje jete.

Ndaj qendroni larg pijeve energjike pasi jane te mbushuar me kafeine dhe lend qe jane te demshme per trupin.

@topchanneltvalbania Rasti alarmant, pediatria: Na erdhi në spital një fëmijë që kishte konsumuar 8 pije energjike brenda ditës #topchannel #foryoupage #foryou #show #tv #topchannelalbania #fyp #ftesene5 ♬ original sound – Top Channel TV

Pirja e shume pijeve ernergjike mund te jap aritmi me zemren deri ne atak kardiak ndaj cdo prinder duhet ta ruaj femijen para se ta dergoj ne spital ne gjendje kritike per jeten. Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe