Femija dy vjecar humb jeten pasi prinderit e harruan ne makine

0
179

Në New Jersey ka humbur jeten nje femi dy vjecar.

Gjithçka ndodhi pasi prindërit e lanë brenda makinës për shtatë orë derisa trupi i saj nuk mundi t’i përballonte temperaturat e larta të krijuara.

Sipas DailyMail, makina ka qenë e parkuar në rrugë, pranë shtëpisë së familjes.

Fëmija u gjet nga një fqinj i familjes, i cili thirri ambulancën.

“Çdo prind ka bërë gabime, pavarësisht se si duket. Ndaj duhet te jeni me te kujdeshem dhe te mos i harroni femijet ne makine.