Errdhi pas 20 vitesh nga Amerika per te jetuar ne Shqiperi. Komshiu i merr jeten per gardhin

0
738

65-vjeçari Safet Yskollari jetonte prej 20 vitesh në SHBA dhe ai ishte kthyer ne vendlidje per te kaluar pjesen e pleqerise.

Por ndodh e papritura ku komshiu i merr jeten pas nje konflikti per rrugen dhe gardhin ne tokat e tyre.

Mbrëmjen e sotme ai u humbi jeten pas nje sherri banal.

Autori është larguar nga banesa dhe bashkëshortja e autorit e ka mësuar lajmin nga gazetarët në vendngjarje. Ajo është e shokuar nga kjo ngjarje.