Saturday, September 30, 2023
HomeNEWSEngjëll Lengo behet nene per here te pare. Shikoni se sa emer...

Engjëll Lengo behet nene per here te pare. Shikoni se sa emer te bukur e ka quajtur vajzen

Nje nga konkurentet e bukura ne Love Story Engjëll Lengo dhe këngëtari Vani Gjuzi janë bërë prindër për herë të parë.

Ata janë bekuar me një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Viktoria. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë ish-konkurrentja e “Love Story” me anë të një fotografie të publikuar në Instastory, kur portretin e vogëlushes ka zgjedhur ta mbulojë me një emoji zemre.

Kujtojmë që Engjëll Lengo dhe Vani Gjuzi prej disa kohësh janë në lidhje së bashku dhe vazhdimisht zgjedhin të ndajnë me ndjekësit momente me njëri-tjetrin.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe