Eliminoni stomakun e fryrë në 1 minutë (Receta)

0
795

Për të gjithë ju që keni probleme me stomakun e fryrë dhe doni ta eliminoni atë, më poshtë është receta që ju nevojitet:

Përbërësit:

1 limon mesatar të prerë në feta
1 kastravec i prerë në feta
12 gjethe nenexhik
2 litra ujë

Përgatitja:Vendosini të gjithë përbërësit në ujë dhe trazojini mirë. Pija është gati dhe rekomandohet të konsumoni 2-3 gota në ditë. Kjo pije përmban përbërës të fuqishëm që stimulojnë tretjen, parandalojnë oreksin, fryrjen në stomak dhe kapsllëkun.