Einxhel prezanton per here te pare vjehrren e saj. Shikoni se sa e bukur eshte ajo. Video

0
65

Ato jane nga ciftet me te ndjekur te show bizit Shqiptar dhe ata jane ne pritje te femijes se tyre te pare. Einxhel dhe Dj Gagz u lidhen ne Big Brother dhe qe te here ata jane bashke.

Ndersa diten e sotme Einxhel prezanton vjerren e saj te bukur dhe ja se si shprehte ajo:
“Ju prezantoj me Suzin, edhe pse e njihni. Besoj tani e kuptoni se nga rrjedhin genet e bukura të familjes Gumnishta.

Edhe Naimi shumë i bukur është, por Suzi ua kalon gjithëve. Nuk e di a ka njeri vjehërr më të bukur se e imja. Gjithmonë më duhet të rregullohem se ngjaj sikur jam unë vjehrra,”-dëgjohet të thotë Einxhel në video.