Dasmori thyen xhamin e makines se nuses me grushta. video

0
897

Një video e shpërndarë në rrjetet sociale tregon një dasmor që e godet xhamin mbrapa veturës, ku ndodhej dhëndri me nusen, ashtu siç e kërkon tradita.Nuk e kuptojm pse ndodh dicka e till.

Por, ky gjest nuk i shkoi mirë atij, pasi në goditjen e tretë të xhamit, ai e goditi aq fort saqë e theu xhamin, përderisa familjarët e nuses po shikonin përreth.

Tashme dasmori do te paguaj dhe xhamin e makines mbi 300 euro dem.