Cudit qytetari ha pulen pa pjekur ne mes te supermarketit

0
136

BRITANI-Një burrë i ka lënë blerësit të cuditur pasi u pa duke ngrënë pulë të gjallë pa mjekur pasi e ka marre ate ne supermarket.

Ai hapi pakon dhe filloj ta kafshoj ate. Dhe te gjithe njerezit qe ishin aty u cuditen nga veprimi.

Foto eshte shperndare ne rrjetet sociale dhe komentet kane qene te ndryshme dhe negative.

Eshte e pa besueshme se si te kafshosh nje kofsh pule te pa gatuar.