Cpo ndodh ne Shqiperi. 4 humbje jetesh brenda 2 ditesh. Mos jemi ne Kolumbi?

0
108

Cpo ndodh keshtu Shqiperia eshet bere si Kolumbi keq e me keq. Jeta nuk ka vlere fare kater humbje jete per dy dite.

Diten e djeshme kishte dy humbje jete nje ne Sarande dhe nje ne mbremje ne Elbasan.

Te te dyja rastet per nje konflikt kane humbur jeten dy persona. Dersa diten e sotme dy persona te tjere kane humbur jeten ne nje atentat.

Shqiperia nje vend me 2 milion banore dhe ka kaq shifra te larta humbje jetesh.

Ne vitet 2050 Shqiperia do te mbetet pa shqiptar pasi te gjithe shqiptaret do te kene zhdukur njeri tjetrin per nje fjale goje.

Keshtu sic ndodh ne vendin tone jeta nuk ka vlere. Jemi kthyer si ne Kolumbi.