Cmendet burri fillon dhe kercen ne ceremonin mortore te gruas se tij. Video

0
948

Bote e cuditshme-Pas vdekjes së Agnès Lassalle, e goditur me thikë nga një student i saj në Saint-Jean-de-Luz, funerali i saj u bë këtë të premte dhe bashkeshorti i saj e percolli duke kercyer.

Funeralet janë gjithmonë kohë të vështira per familjaret por ky ishte ndryshe.

Në fund të ceremonisë burri i saj filloi te kercente i vetëm përballë të ftuarve të tjerë.

Në videon e publikuar në Twitter, shihen çifte të tjera duke përshëndetur arkivolin duke kërcyer nën melodinë e këngës “Love”.

Një video e pazakontë e cila u bë virale brenda pak orësh.