Saturday, September 30, 2023
HomeLAJMI I FUNDIT

LAJMI I FUNDIT

21 vjeçari ne Diber qellon me arme 15 vjecarin diten e sotme. Ja ku e fshehu armen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dibër ku një 15 vjeçar është plagosur gabimisht me armë zjarri nga një 21 vjeçar. Uniformat blu bëjnë me dije se policia ka zbardhur ngjarjen dhe ka vënë në pranga 21 vjeçarin me...

3 shqiptarë kapin me zor 23-vjeçaren në një disko, vajza zgjedh të bëjë mardhenie me pagesë me njërin nga djemtë

Një 23 vjeçare në Milano, e cila shkoi për t’u kënaqur në një disko, u përball me një ngjarje ndryshe. Ajo u tërhoq nga disko drejt një dhome moteli. Djemt mësohet se janë tre shqiptarë të moshës 29, 23...

67 vjecarja hidhet nga kati i kater i pallatit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Një grua dyshohet se është hedhur nga kati i pestë i pallatit dhe ka ndërruar jetë në vend. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Astirit, në afërsi të "Vilës...

Humb jeten ne moshe te re infermierja 44 vjecare

Infermierja, Shpresa Jusufi ka vdekur sot gjatë ditës në moshën 44 vjeçare. Lajmin për vdekjen e infermierës e kanë bërë të ditur familjarët e saj në Facebook. E ndjera ka punuar në Spitalin Rajonal në Mitrovicë. Sipas njoftimit, varrimi i të ndjerës...

Po hante byrek me mollë dhe i ze fytin. Humb jeten 55 vjecari

Një 55-vjeçar në Kozani ka humbur jetën nga një copë byreku me mollë.55-vjeçari Periklis Karypidis, i cili jetonte në një fshat të Kozanit, u ndal në shtëpinë e vëllait për ta vizituar, i cili i ofroi ta gostiste me...

Vdes në gjumë nena 40 vjecare shqiptare. Fëmija 4 vjec e ruan për orë të tëra pranë saj

Ngjarje e trishtë në Itali. E mitura mendoi se nëna e saj ishte në gjumë dhe nuk donte ta shqetësonte, por gruaja kishte vdekur. Një 4-vjeçare shqiptare ka parë nënën e saj për orë të tëra të vdekur, deri në...

Bilanc tragjik ne shqiperi. 12 aksidente ne nje dite e vetme.Ja sa veta jane plagosur

Të shtunën më 5 nëntor, në vendin tonë janë regjistruar 12 aksidente me pasojë plagosjen e 18 personave. Rikthimi i reshjeve të shiut ka shkaktuar problematikat e para dhe aksidente në disa prej akseve kryesore të vendit. Aksidenti i parë ndodhi...

Humbi 3 nipat dhe vajzen. Nena shperthen ne lot dhe britma ne morg

Anjeza dhe Ardian Hyseni humbën në një aksident tragjik në Itali në Reggia Emilia tre fëmijët dhe nipin. Mediat italiane kanë shkruar sërish për ngjarjen e rëndë dhe kanë përshkruar momentet e tmerrit që ka përjetuar Anjeza, e cila...

Cudira Shqiptare/Dy vëllezërit bëjnë për spital nënën dhe vëllain tjetër

Përleshje mes anëtarëve të një familje në Pogradec. Dy vëllezër janë arrestuar nga policia pasi rrahën nënën dhe vëllain tjetër tyre. Burime për mediat konfirmojnë se njëri 34 vjeç dhe tjetri 30 vjeç, dy vëllezërit kanë shkuar në banesën e nënës...

10-vjeçari vret vëllain e tij, 8 vjeç me pistolete ne shtepin e tyre

Një tragjedi ka ndodhur në SHBA, ku një 8-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri. Sipas mediave vendase, i mituri është vrarë nga vëllai i tij 10-vjeçar, teksa ishin vetëm në shtëpinë e tyre në Hjuston. Fëmija, familja e...
Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe