Burrin nga Tirana e gjen belaja, harron portofolin te rrobat e palara, ja cfare ndodhi me leket

0
848

Nje lajm ndryshe vjen nje redaksin tone ku thote se nje qytetar nga Tirana kishte lene portofolin tek rrobat per tu lare dhe me pas portofoli perfundon ne lavatrice.

Por e mira e parave te reja eshte se ato nuk prishen dhe thahen pas disa oresh.

Ndaj here tjeter mos u shqetesoni nese portofoli perfundon ne lavatrice pasi para do te dalin serisht te reja dhe te pasterta.