Burri rreh gruan, ajo e godet me thikë e bën për spital natën e sotme

0
608

TIRANE-Nuk ndalet dhuna ne familje. Gruaja ka goditur bashkeshorin e saj me thike pasi ato jane grindur. Ngjarja ka ndodhur ne Paskuqan bremjen e sotme.

Burri eshte goditur nga gruaja pasi ai e ka sulmuar i pari. Ai eshte ne moshen 25 vjecare.

25 vjecari eshte derguar ne spital me urgjenc dhe po merr ndihmen mjekesore.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur ngjarjen.