Britni Spers poston foto me djem, Shikoni se sa i jane rritur

0
349

Fëmijët e Britney Spears janë rritur tashmë dhe si rrallë herë, ata u shfaqën në një foto të postuar në media sociale. Sean Preston Federline, 16 vjeç dhe Jayden James Federline, 15 vjeç, që këngëtarja i ka me ish-bashkëshortin Kevin Federline, kanë qëndruar larg syve të publikut për një kohë të gjatë.

Drejtori i Përgjithshëm i “Movision Entertainment”, Eddie Morales, postoi një galeri fotografish që shfaqnin Sean dhe Jayden duke buzëqeshur. Krahas fotove ai shkroi:

Vetëm dy javë më parë, Britney ndau një dedikim të rrallë për fëmijët e saj me një mesazh emocionues në Instagram.

Ditëlindjet e djemve të mi ishin javën e kaluar dhe për fat të keq ata po rriten dhe duan të merren me gjërat e tyre… Më duhet t’u kërkoj leje për t’i postuar këto sepse ata janë burra të vegjël jashtëzakonisht të pavarur.