Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSBabai rreh vajzen per vdekje pasi ajo i lagu makinen

Babai rreh vajzen per vdekje pasi ajo i lagu makinen

Një fëmijë i vogël u rrah për vdekje nga babai i saj pasi ajo urinoj pa dashje brenda ne makine.

Vajza 5 vjeç, u godit nga babai i saj i dhunshem pas veprimit qe ajo beri.

Por pasi femija humbi jeten babai e fshehu trupin qe te shpetonte nga arrestimi i policise.

Por ishte nena e vajzes qe ka treguar te verteten pasi ajo pritej te burgosej se ne kete histori dicka nuk shkonte.

Ajo tregoj te gjithe ngjarjen dhe bashkeshorti i saj u arrestua.

Pasi pranoi fajin babai u akuzua me 20 vite burg dhe gruaja per 18 muaj pasi ajo e mbajti ngjarjen te fshehur per disa muaj pasi kishte frike nga bashkeshorti.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe