Babai harron 3 orë fëmijën 5 muajsh në makinë. Kur kthehet e gjen të pajetë

0
553

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Artë të Greqisë ku mesohet se nje baba ka harruar femijen e tij 5 muasjh ne makine. Ai e ka lene ate per disa ore brenda ne makine ne sendiljen e makines.

Ai eshte kujtuar pas 3 oresh dhe kur ka shkuar ne makine ka gjetur femijen pa jete.

Pas ngjarjes ai e ka derguar femijen me urgjence ne spital ku mjeket u munduan por femija nuk jetonte me.

Ai keshillon te gjithe prinderit qe te kene kujdes dhe te mos i lene femijet e tyre ne makine ne kohen qe ata shkojn te blen dicka apo te kene ndonje pune te vogel pasi kjo gje eshte fatale.