Saturday, September 30, 2023

admin

6310 POSTS0 COMMENTS

Si ta kuptoni qe djathi qe blini eshte me niseshte

Për të provuar nëse djathi që do të blini është apo jo natyral, përdorni të hidhni mbi të dy tre pika jo, dhe nëse...

Beri krenar te gjithe shqiptaret. 13 vjecarja shpallet Kampion Europe

TIRANE – Një sukses i madh është regjistruar në shahun shqiptar, pasi 13-vjeçarja Kler Çaku është shpallur kampione Europe. Vogëlushja shqiptare ka arritur të...

Ja cfare shkruante gruaja 50 vjecare ne facebook para se te humbte jeten ne makinen prerese

Mbrëmjen e djeshme një ngjarje e rëndë ndodhi në Greqi, ku një shqiptare humbi jetën teksa po punonte. 50-vjeçarja u copëtua duke pastruar një...

Cfare gjeti policia pranë trupit të Alfred Vefës ne momentin kur vrau veten

Alfred Vefa u gjet i pajetë herët këtë mëngjes në një zonë të izoluar të San Casciano Val di Pesa. Makina ishte braktisur në...

Pas humbjes te dy prinderve vjen mbeshtetja e pare per femijet jetim te Klodiana Vefes

‘Fëmijët e Klodiana Vefës nuk do t’i lëmë vetëm’, tha me emocione kryebashkiaku i Castelfiorentino, Alessio Falorni. Ky eshte nje lajm i mire per...

Vajza tregon se si nena e saj humbi jeten ne makinerin e mishit ne Greqi

Nje lajm i rend vjen nga Greqia ku mesohet se humbur jeten nje grua 50-vjecare shqiptare e cila punonte ne nje dyqan ku shitej...

Vrau gruan me plumb ne koke. Gjendet trupi i pa jete i bashkeshortit

Diten e enjte ndodhi nje ngjarje shume e rende ne Itali ku mesohet se burri vrau gruan e tij me nje plumb ne koke. Pas...

Humb jeten duke punuar 50-vjecarja shqiptare ne Greqi

Nje lajm i keq vjen nga Greqia ku mesohet se ka humnbur jeten nje grua shqiptare e cila punonte ne nje makineri mishi. 50 vjecarja...

Aksidentohet nga makina humb jeten vajza 8 vjecare

Një aksident i rëndë në trafik që ndodhi të mërkurën e 6 shtatorit në fshatin Rixhevë të Klinës, i shkaktoi lëndime serioze një vajze...

Mjeku 59-vjecar behet baba per here te pare. Tregon pse u divorcua nga gruaja e pare

Mjeku shqiptar Skënder Murtezani i cili është bërë baba në moshën 59-vjeçare, ka qenë në një lidhje me Skype në “Shqipëria Live”, ku tregoi...

Cmendet shoferi humb kontrollin e mjetit dhe perfundon ne varreza

Një aksident i pazakontë ka ndodhur paraditen e sotme pranë varrezave publike të qytetit të Fierit. Një automjet tip “ Volkswagen” i drejtuar nga një...

“Më shpëto mua para jetës së foshnjës sonë” Fjalet e nenes cudisin te gjithe

Ardhja në jetë e një fëmije është një ngjarje që ndryshon kryekëput jetën e një gruaje. Mirëpo shtatzënia nuk është vetëm “pritja e ëmbël”...
Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe