Ata që do kenë këtë biletë do jenë fatlum. 500 euro bileta për të parë natën finale të BBV

0
63

Po flitet që finalja e këtij Big Brother do të mbahet në stadiumin “Air Albania” po regjizori i BBV e hedh poshtë ketë teori.

Biletat e para për të parë natën finale të BBV kanë dal në treg me cmimin 500 euro dhe jane në dispozicion 150 bileta.

Bileta përfshin takimin me banorët dhe ushqim dhe pije.

Ja se si shprehet Eduart Grishaj:“Finalja do bëhet në studiot e Top Channel, sepse kemi shumë stadiume këtu. Është bërë shumë tërkuzë historia e biletave. 150 vende pë rata persona që do jenë fatlumë nuk do jenë thjeshtë në studio, do i takojnë nga afër Është një biletë e veçantë. Është një paketë ‘all inclusive’, ka për të pirë dhe për të ngrënë”