Arjola Demiri me pamjen e saj i lë pa fjalë te gjithe ndjeksit. Foto

0
192

Arjola Demiri, vazhdon të jetë një person shumë i kërkuar nga publiku, ani pse për kosovarët ajo mori fame me rolin e “Xhbanes” nga seriali, O sa mirë, Arjola më pas korri suksese të njëpasnjëshme.

Pjesëmarrja e saj në Big Brother Albania, ia hapi dyert asaj që të ketë njohje edhe më shumë.

Në këtë sezon të verës, ajo ka zgjedhur që kohën më të madhe ta kalojë pranë fëmijëve të saj dhe po ashtu edhe pranë familjes.

Së fundmi ajo ka sjell disa imazhe te reja , ku dukja e saj ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/