Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSArbana ndan fotot mahnitëse pas dasmës dhe caste te ngrohta me Eduartin

Arbana ndan fotot mahnitëse pas dasmës dhe caste te ngrohta me Eduartin

Nje nga endrrat e medha te Arbana Osmanit eshte realizuar pasi ajo eshte martuar me Eduartin ne nje dasem perrallore.

Por ata kane qene shume te rezervuar per foto nga dasma e tyre. Cifti eshte ende ne Itali ku po kalon muajin e mjaltit.

Moderatorja ka postuar disa foto te bukura nga Lago Montagnoli a Madonna di Campiglio.

Moderatorja eshte kanaqur shume dhe shkruan “E pabesueshme” nga natyra e bukur dhe vendet perrallore.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe