Arbana foton e bukur me vajzën Zoi ne mes te nates: Më në fund pak paqe

0
3990

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Arbana Osmani u bë nënë për herë të tretë.

Moderatorja dhe Eduart Grishaj u bënë prindër të një vajzë që e quajtën Zoi.

Së fundmi, Arbana ka publikuar dhe foton e parë me të bijën. Ajo shfaqet teksa mban Zoin në krah dhe shkruan ”Më në fund pak paqe”. Mesa duket e vogla ka problemet si gjithë bebat dhe në orët e para të mëngjesit e ka zënë gjumi.