Antonela poston foton shiko sa shume ka ndryshuar

0
540

Antonela Berisha, është një prej ish-konkurrenteve të Përputhen që arriti të merrte famë falë deklaratave të saj por edhe look-ut. Në Instagram ajo publikon foto sensuale dhe me veshje të firmave nga më të ndryshmet.

Por duket se në realitet Antonela është krejtësisht ndryshe. Në disa foto të publikuara së fundmi në rrjetet sociale Antonela duket ndryshe.

Ne i urojme dite te bukura.