Aida Shtino reagon ndaj performancës së Ronela Hajatit: Türp, banalitet, shëmtuat fustanellën tonë

0
210

Gazetarja Aida Shtino e ka quajtur një turp prezantimin e Shqipërisë mbrëmjen e djeshme në Eurovision. Shtino shkruan se kjo performancë promovon vetëm ban alitet dhe antivlera.

“Epo nese ky prezantim quhet art se di, ndoshta shijet e mia nuk e paskan kuptuar kete gje…

Kush i ka veshur keshtu se mar vesh , po nuk percjell aspak hijeshi, por vetem ban alitet prov okues….

Kush eshte ai “stilist” qe i ka veshur ata kercimtaret ashtu….?!!!!!!

Te shemtosh fustanellen tone te bukur ne ate menyre eshte gjeja me e keqe qe mundet ti besh tradites dhe kultures tone…