A gjeni dot kush është? Një nga banoret me të forta te BBV2

0
1707

Ajo eshte nje nga figurat me te komentuara kete sezon te BBV pas lidhjes se saj me Luizin.

Vajza ne foto eshte Kiara Tito dhe ajo nuk e mendonte qe BBV mund ti jipte kaq shume audienc te larte.

Kiara eshte nje nga figurat me te forta te ketij BBV dhe ne te gjithe rrjetet sociale.

Foto me lart eshte nje foto kur Kiara ishte e vogel dhe shume e mire.

Ne i urojme asaj fitoren e BBV dhe plot caste te bukura me Luizin.