Saturday, September 30, 2023
HomeNEWSA e gjeni dot kush eshte vajza ne foto? Nje nga banoret...

A e gjeni dot kush eshte vajza ne foto? Nje nga banoret me te forta te ketij Big Brodheri

Ajo eshte nje nga femrat me te bukura te Big Brother 2 dhe nje nga banoret me te forta qe ka pasur ky Big Brother.

Efi ne daten 1 Qershor ka postuar nje foto ku ajo ishte e vogel dhe femi. Edhe pse viten kane kaluar ajo eshte po e njejta.

Blogeria ka zbuluar se ditën e sotme është bërë nostalgjike dhe ka vizituar mamin ku si duket kanë hapur edhe arkivat.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe