61 vjecari shkone ne hotel me 20 vjecaren por i pushon zemra

0
197

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Gjakovë ditën e djeshme ku mësohet se një 61-vjeçar ka ndërruar jetë në mënyrë makabre. Ngjarja ka ndodhur në një motel në afërsi të zonës dhe mësohet se viktima ka pësuar arrest kardiak.

Shkaku i arrestit kardiak ka qenë përdorimi i një kokrre viagra të cilën 61-vjeçari e kishte konsumuar për të pasur një performancë më të mirë në shtrat me 21-vjeçaren që kishte në krah.

Ka qenë e reja ajo që lajmëroi policinë pas ngjarjes së rëndë. Ajo kishte tentuar t’i jepte ndihmën e parë por pa patur sukses.