51 vjeçarja tregon sekretin e fytyrës së saj rinore

0
48

Risa Hirako është një modele rreth të pesëdhjetave, por njerëzit që shohin fotot e saj në Instagram me siguri s’do ta besonin dot këtë.

E lindur në vitin 1971, ylli i modës duket sikur është ende në të 20-at. Njerëzit janë kureshtarë të dinë sekretet e saj dhe ja ç’dimë ne për to, deri tani:


Mënyra e jetesës së modeles është larg pasives, në çdo aspekt. Risa është producente, artiste, ka një blog të sajin dhe është gjithmonë duke bërë diçka.

Për më tepër, ajo sigurohet të ruajë një imazh dhe stil rinor. Ju mund të shihni se ajo luan me baluket, ngjyrat e ndezura dhe modele për të cilat, 50-vjeçaret e tjera nuk do guxonin.

Një tjetër aspekt që i atribuohet pamjes së saj është edhe ushqyerja. Dieta me bazë organike përbën thuajse gjithë ushqimet që Hirako konsumon.

Nëse po prisnit të dhëna për ndërhyrje të mundshme estetike, për to nuk dimë gjë.