Thursday, September 28, 2023
HomeNEWS30 këngëtarë në dasmën e Arbanës dhe Eduartit. Ja kush do ia...

30 këngëtarë në dasmën e Arbanës dhe Eduartit. Ja kush do ia marri i pari?

I ftuar ditën e sotme në “ E Diell” ka qenë regjisori Eduart Grishaj, i cili ka treguar shumë sekrete nga jeta e tij, prapaskenat e “BBV2” dhe martesa me Arbana Osmanin.

Ata pritet të kurrorëzojnë dashurinë e tyre me një dasmë të shtunën e ardhshme, e cila pritet të zhvillohet në Toskana, Itali. I pyetur se kush do të këndojë në dasmën e tyre, Edi është përgjigjur:

Janë vetëm rrethi i ngushtë, 120 veta. I pari që do këndojë do jem unë, pastaj ngatë ftuarit, 30 veta janë këngëtarë. Do bëjmë dhe ceremoni në kishë.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe