3 përbërësit qe te pastroni zorren e trashe dhe toksinat

0
164

Duke pastruar sistemin tuaj të tretjes nga toksinat e padëshiruara, ju do të ndiheni mirë vetëm në një ditë!

Zorra e trashë është një kontribues i madh në magazinimin dhe e fekaleve.

Për këtë arsye ne ju sjellim një recetë që do ju ndihmojë në pastrimin e zorrës së trashë.

Përbërësit

½ filxhan lëng molle
2 lugë lëng limoni
1 lugë çaji lëng organik xhenxhefili
½ lugë çaji me kripë
½ filxhan me ujë të vakët

Udhëzime

Kombinoni të gjithë përbërësit në një enë dhe i trazoni mirë.

Pini çdo mëngjes një gotë nga kjo me stomak bosh.

Nuk rekomandohet për gratë shtatzënë dhe për diabetikët