29 vjecari hedh gruan e tij shtatëzën nga mali dhe ajo humb jetën bashk me fëmijën

0
303

29 vjeçari, akuzohet për vrasjen e gruas së tij 31 vjeç, pasi ai e ka shtyrë dhe e ka hedhur atë nga kodra duke i shkaktuar asaj lëndime të shumta dhe duke i shkaktuar vdekjen e saj dhe të fëmijës së saj ne bark.

Burri i saj i mohon keto akuza. Ai tha se ajo u ngrit për të bërë një selfie dhe rrëshqiti nga kodra mbi 800 metra te larte.

Gruaja pesoj lendime te renda dhe nuk arriti te jetoj dhe per kete ngjarje akuzohet bashkeshorti i saj 29 vjecar.

Tashme 29 vjecari eshte ne gjyq dhe deshmitaret qe kane pare ngjarjen jane duke deshmuar dhe gjyqi ende vazdhon deri sa te zbardhet e verteta.