25 vjecarja tenton ti jap fund jetes pasi e la i dashuri

0
415

Një ngjarje ka ndodhur sot në Sarandë.

Një vajzë 25-vjeçare e cila sapo ishte ndarë nga i dashuri, ka tentuar t’i jap fund jetës duke konsumuar një sasi të konsiderueshme ilaçesh.

Mësohet se e reja është shtetasja me inicialet A.M, banore në zonën e rrugës 4 në Sarandë.

Fqinjët e vajzës kanë shkruar për JOQ duke treguar se vajza është marrë nga ambulanca.

Qytetari për JOQ

Si jeni? Kemi nje vajze ne pallat ktu ne sarande te rruga 4 Ka pire ilacesh e shkreta se e la i dashuri erdhi e mori ambulanca qepare. 25 vjece, Mduket se eshte dhe e famshme ne tiktok e instasgram. Aman a mund ti thoni njerzve te ndergjegjsohen se nuk i meret jeta vetes se j ndave mga i dashuri. Gjynaf e shkreta yll e bukur. Ate gocen e njohim se e kemi ne pallat. Burimi JOQ