Sunday, September 24, 2023
HomeNEWS24 vjecari nga Korca rreh babain me mjete te forta babain 54...

24 vjecari nga Korca rreh babain me mjete te forta babain 54 vjecar

KORCE- Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne qytetin e Korces ku mesohet se djali ka rrahur babain e tij pasi jane grindur me njeri tjetrin.

Babai ishte ne moshen 52 vjecare dhe ka shkuar ne spita dhe ka thene se eshte rrezuar. Ai eshte rrahur dhe goditur me sende te forta nga i biri.

Por mjeket kan dyshuar dhe kane therritur policine dhe policia ka zbardhur ngjarjen duke arrestuar 24 vjecarin.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe