23 vjecarja shkon me pushime ne Sarand por bie nga lartesia

0
366

Një vajzë e re 23 vjeçe dyshohet se është vetëhedhur nga kati i dytë i pallatit ku banonte në qytetin e Sarandës, duke pësuar dëmtime të shumta.

Mesohet se ajo është shtetasja Eralda Mehmeti, nga Tirana e cila mësohet se ndodhej me pushime në Sarandë. Sipas policise dyshohet se ajo është vetëhedhur nga lartësia, ndërkohë që hetuesit po vijojnë të marrin dëshmi dhe të punojnë për të zbardhur më shumë detaje mbi rrethanat e ngjarjes. E reja është dërguar me ambulancë në Tiranë.