Monthly Archives: July, 2022

Nuk do ta besoni se kush eshte vajza ne foto. Sot eshte nje nga femrat me e bukura Shqiptare

Ajo eshte nje nga ikonat e bukurise shqiptare. Eshte vajza e pare qe eshte shpallur Mis ne vendin tone. Edhe pse vitet po kalojne ajo...

Këngëtari i njohur jep lajmin e hidhur per te gjithe: Pasi fola me mjekët

Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Shkëlzen Jetishi, i njohur si Xeni, zbuloi se ka anuluar të gjitha aktivitetet muzikor për këtë vit dhe...

Euro serisht ne renie bashke me dollarin ja me sa eshte kembyer diten e sotme

Kursi i këmbimit do të vijojë të jetë në ndikimin e turizmit dhe parashikohet një rënie e mëtejshme e euros gjatë muajit gusht, i...

Nuk ka ndodhur kurre me pare Plazhi i Dhermiut i boshatisur kete fundajve. video

Edhe pse e diel, plazhi i Dhërmiut është braktisur nga turistët. Për shkak të çmimeve të kripura, pushuesit kanë vendosur që këtë fundjavë mos të...

Djali, 4 vjeç, nuk i përmbante lotët pasi iu tha se nuk mund të hipte avion per te udhetuar

Djali, 4 vjeç, nuk i përmbante lotët pasi iu tha se nuk mund të hipte në fluturimin e Ryanair për të takuar gjyshen e...

Plazhet bosh në Dhërmi dhe Jalë, por në Borsh ndodh çudia, ja pse te gjithe po preferojne te shkojne atje

Ndryshe nga shumë plazhe, këtë vit në Borsh çmimet nuk kanë ndryshuar. Në këtë plazh shezlongu kushton 5 mijë lekë, aq sa ka qene...

Behuni gati te merkuren paralajmerojne meteorologet per javen qe vjen. tabela

Ashtu si këto ditët apo javët e fundit edhe java që presim përpara parashikohet një javë me mot të qëndrueshëm si dhe temperatura të...

Shkoj ne market me ble oriz nuk i beson syve se cfare gjen brenda ne qese. video

Te blesh ushqim ne dyqane apo ne markete duhet te kesh shume kujdes pasi mund te gjesh produkte te skaduara dhe te mbushura me...

Nisma e fundit e qeverisë: Pushime në vilat qeveritare, ja kush perfiton i pari

Qeveria me ane te ministres se shendetesise, ditën e sotme ka bërë me dije vendimin më të ri të qeverisë në lidhje me punonjësit...

Si do ndryshoj moti ne muajin Gusht me surpriza te reja. Moti per javen e pare te gushtit

TIRANË- I nxehti dhe vapa duket se sapo kanë filluar. Edhe javën që vjen, temperaturat do të jenë shumë të larta, duke vendosur edhe...

Most Read