Monthly Archives: May, 2022

Flet vjehrri që kapi “mat” nusen e djalit me të dashurin: Ik moj me gjithë ….

Vjehrri, i cili ditën kur kapi nusen e djalit me të dashurin, ishte i revoltuar, disa dite me vone, ai shfaqet i qete, ndërsa...

Nga 1 qershori Shqipëria pa qese plastike, ja çfarë rrezikojnë ata që i përdorin

Nga dita e nesërme, më 1 qershor, do të ndalohet përdorimi i qeseve plastike në territorin e Republikës së Shqipërisë. Projektligji për ndalimin e qeseve...

MJAFT më pyetët pse nuk kam fëmijë, jam 40 vjeç dhe zgjodha të mos jem me njeriun e gabuar

Në varrimin e nënës sime unë isha duke mbajtur nipin tim 11 muajsh kur një mik i familjes pyeti: “Kur do të bësh fëmijë?”...

Me ne fund vjehrra nga Librazhdi pishman për nusen. Ja se si shprehet para kameres.video

Gazetarja ka shkuar në Togëz të Librazhdit për të pyetur vjehrrën se si ndihet për atë që bëri, kur vetë ajo ka përballë tashmë...

Pronari i furrës së bukës ngacmon punetoren 19 vjecare i jep dhe lek sa te duash

Një ngjarje është shënuar në një furrë buke në Fushë-Kosovë. Një 19-vjeçare është ngacmuar nga shefi i saj i ka bërë edhe një ofertë. Gjithçka...

Cdo mysafir që do të hyjë në banjën e shtëpisë tuaj do të kërkojë të dijë sekretin e kësaj arome freskie!

Mbajtja e shtëpisë tonë pastër është një nga detyrat kryesore shtëpiake.Mbajtja paster e banjës tuaj,duhet të jetë përparësia juaj nëse doni që shtëpia juaj...

Kujdes/WizzAir sërish vonesa pa fund, mungesë ajri të kondicionuar tallen me Shqiptaret

Përsëri kompania ajrore WizzAir bën vonesa të mëdha mbi fluturimet që lidhin Tiranën me Europën. Sonte fluturimi që niset nga Bergamo drejt Tiranës i...

Flet nëna e vajzës në Librazhd: Nuk ngremë dot kokën lart, duhet të ikim nga këtu

Në lidhje me këtë ngjarje ka folur nëna e vajzës. Ajo u shpreh se të gjithë familjarët janë në gjendje te lodhur psikologjike dhe...

Kek pa miell dhe sheqer. Receta që është bërë ‘hit botëror’

Ky kek pa miell dhe sheqer u bë ‘hit botëror’ në një kohë shumë të shkurtër. Përgatitet me pak ingredientë dhe në vetëm pak...

Kapen nusen me te dashurin ne shtepi/ Vjehrra ikën me vrap nga gazetarja, vjehrri: Janë çështje familjare këto (Video)

Zhurma që shkaktoi keqtrajtimi i vajzës 20-vjeçare që tradhtoi burrin në shtëpinë e vjehrrit të saj nuk mbaron me kaq. Por kësaj radhe kamerat...

Most Read