Monthly Archives: April, 2022

Askush nuk i beson se jane motra binjake. Por ato po cudisin boten me fotot e tyre

Ju mund të keni dëgjuar histori të shumta të binjakëve identikë, duke i bërë njerëzit të hutohen se cili është kush. Por këto motra...

Ideja e ‘çmendur’ e Bankës Qendrore, 200 euro në muaj për çdo qytetar…

Helicopter Money”, quhet propozimi i fundit për dhurimin e 200 eurove në muaj për çdo qytetar të Eurozonës. Kjo është një nga ata idetë që...

Vjen paralajmerimi i ri vendosen cmimet e reja ja sa kushton vaji, mielli dhe orizi.

Bordi i Transparencës ka vendosur çmimet e reja për produktet e shportës. Pas analizimit të këtyre marzheve Bordi vendosi që këto produkte duhet t’i ofrohen...

Analistët ben paralajmerimin e forte. Ja cdo bej Putin ne 9 maj

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin mund të shpallë Luftën e Tretë Botërore brenda disa ditësh. Kështu ka paralajmëruar Sekretari i Mbrojtjes në Britani, Ben Wallace. Në...

Rama cudit te gjithe dergon SMS qytetareve qe ne pike te mengjesit, ja cfare i kerkon

Diten e sotme Kryeministri u ka derguar nje sms te gjithe qytetareve shqiptare duke i informuar mbi mbylljen e sporteleve. Me poshte SMS: Nga data 1...

Muaji Maj pritet te vij ndryshe kete vit sipas meteorologes: Ndryshimi drastik i motit duke filluar nga kjo fundjave

Dita e sotme deri vonë pas mesdite do të jetë mjaft e këndshme, presim turbulenca gjatë pjesës së dytë të ditës më së shumti...

Djali i Majkell Jackson poston fotot e para. Shikoni sa ndryshe eshte nga babai i tij/foto

Princi Jackson tani është i diplomuar. Të shtunën, djali i Michael Jackson u diplomua nga Universiteti Loyola Marymount në Los Angeles dhe kushëriri i...

Autobusi që ra në Lanë nuk do të hiqet nga vendi i ngjarjes, ja arsyeja

Autobusi i cili përfundoi dje në lumin e Lanës nuk do të lëvizet nga vendi i ngjarjes. Burime për Euronews Albania bëjnë me dije se...

Konsiderohet si lulja me e bukur ja si të kujdeseni për një orkide

Orkidea është një nga lulet më të bukura dhe më të dashura në të gjithë botën. Ajo ka simetri të dyanshme, ashtu si fytyra...

Luana Vjollca blen vilën luksoze në Kosovë, ndan pamjet.Shikoni sa e bukur eshte

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Luana Vjollca, ka bërë së fundmi një investim shumë të madh të saj, i cili përkthehet në pasuri të...

Most Read